single

Top 5 skanerów OBD

Top 5 skanerów OBD

21 września 2015, 14:20 silnik OBD

Szybkie skanowanie w Internecie zapewni Ci kilka potencjalnych pretendentów do najlepszego skanera OBD na rynku dzisiaj.

Jednak, mimo że miło jest mieć opcje dostępne, jeśli masz zamiar kupić narzędzie do diagnozowania usterek w samochodzie

, to również sprawia, że trochę trudniej zdecydować, który z nich należy kupić.

Biorąc pod uwagę potencjalne koszty, to ma sens, aby zrobić swoją pracę domową przed skokiem tam, więc te następujące wskazówki mogą okazać się dość przydatne.

Zdobądź oferty na naprawę samochodu

5. ScanTool OBDLink SX USB

Ten konkretny skaner jest rzeczywiście ulubieńcem branży i łatwo zrozumieć, dlaczego tak szybko, jak tylko dostaniesz swoje ręce na nim.

Model ten wypełnia tak wiele pól, ponieważ jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także wykonuje pracę, do której został przeznaczony.

Jest kompatybilny z niemal każdą marką i modelem pojazdu zbudowanego po 1996 roku, więc szanse na to, że ten skaner zostanie uznany za bezużyteczny są naprawdę niewielkie.

4. Innova 3040 Diagnostic Scan Tool

Innova są ustalone nazwy w tej branży i, po raz kolejny, jest to skaner, który jest bardzo łatwy w użyciu nawet dla względnego nowicjusza.

Najlepszą cechą tego skanera jest sposób, w jaki resetuje się co 30 sekund, co oznacza, że wiesz, że natychmiast, że problem został rozwiązany.

Jest to również bardzo łatwe do aktualizacji skanera przez port USB, więc jest to z pewnością jeden całkiem fajny zakup do zrobienia.

3. Innova 3030 Diagnostic Scan Tool and Code Reader

Ten model przez Innova różni się od 3040 w tym, że jest po prostu bardziej zaangażowany w to, co może zrobić niż większość innych skanerów tam na rynku.

Ten skaner nie jest dla tych ludzi, którzy są nowi w diagnostyce, więc tylko kupić to, jeśli masz już solidne zrozumienie, co wszystko oznacza.

2. Innova 3100

Tak, to jest trzecia oferta tej jednej firmy, ale to tylko pokazuje, jak zaufana nazwa jest w branży.

Ten konkretny model pochodzi z jego bardzo własne wsparcie baterii, w przeciwieństwie do większości innych, a nawet jeśli jest to skomplikowane w tym, co może zrobić, można również uzyskać dostęp do kompleksowego przewodnika online.

Innymi słowy, to nie tylko mówi, co jest nie tak, ale także wyjaśnia to do Ciebie, co jest całkiem dobre.

1. Autel MaxiScan MS300

Autel MaxiScan MS300 jest wspaniałym skanerem OBS i otrzymał wiele bardzo pozytywnych recenzji zarówno od ludzi, którzy pracują w branży, jak i tych, którzy mają tylko przelotne zainteresowanie.

Jest prosty, może być używany z różnymi markami, a także jest stosunkowo niedrogi. Ogólnie rzecz biorąc, ten skaner jest odpowiedni dla ludzi po prostu nowy do tego kawałka sprzętu, jak również tych, którzy są bardziej doświadczeni.

Uzyskaj ofertę na naprawę samochodu